- Reklama -
DomůKytaryPololubový elegán Eastman Romeo LA

Pololubový elegán Eastman Romeo LA

- Reklama -

Společnost Eastmen Guitars připravila pro letošní rok nový model kytary nesoucí označení Romeo LA, u kterého byl použit dutý korpus s nízkými luby, jež jsou společně se zadní ozvučnicí vyrobeny z laminovaného mahagonu. Pro stavbu topu byl použit vrstvený javor, krk je k tělu připojen přes ergonomický spoj, ebenový hmatník o radiusu 12 palců nese, kostěný ořech a 22 pražců Jescar FFW47104-P, menzura činí „gibsonovských“ 24.75 palců.

Niklovaný hardware sestává z vintage vibrata Göldo TLT2N, doplněného pevnou kobylkou tune-o-matic HW2GN, uzamykatelnými ladicími strojky Göldo MGDBL33N a pozornost byla věnována i takovým detailům, jako jsou např. kvalitní popruhové rolny Gotoh Gotoh EP-A1. Významný podíl na výsledném zvuku mají single coily Seymour Duncan Radiator Phat Cat P-90 s cívkami ukrytým v perforovaných kovových krytech, zvoleny byly potenciometry CTS, kondenzátory Sky MC473 a přepínač plus výstupní jack dodala firma Switchcraft.
Luxusně vyhlížející k v odstínu Celestine Blue krytém nitrocelulózovým lakem vyjde na cca 1700 dolarů včetně pevného pouzdra. Přiložené video demonstruje klasickou verzi Romeo z roku 2020.

- Reklama -
- Advertisment -

Poslední přidané

- Advertisment -

Neuniklo vám?