- Reklama -
DomůKytarySedmistrunné superstraty Vola OZ 7T

Sedmistrunné superstraty Vola OZ 7T

- Reklama -

Butikový výrobce Vola rozšířil svůj produktový katalog o další evoluci kytar stratovské řady OZ, tentokrát v podobě sedmistrunné verze OZ 7T se snímači v konfiguraci HSS. K olšovému korpusu je přes ergonomicky tvarovaný spoj přišroubován javorový krk, hmatník ze stejného materiálu s plochým radiusem 16 palců nese 24 středně silných niklových pražců medium jumbo, klasické poziční značky a ořech z kompozitu TUSQ široký 48 mm. Zvolen byl kvalitní hardware tvořený dvoupivotovým vibratem Gotoh NS510TS-FE7 a uzamykatelnými mechanikami SG381-05 MG-T od identické značky.

Kytary s fenderovskou menzurou 25.5 palců dostaly třívrstvý pickguard v odstínu Aged White, do něhož je usazen kobylkový humbucker Flamebucker II a dvojice single-coilů typu VS II. Ovládání sestává z pětipolohového nožového switche, společné hlasitosti, tónové clony a spínačem DS. Oba potenciometry mají zabudován push/pull systém, který u Volume aktivuje krkový singl, zatímco clona zapojí pouze vnější cívku humbuckeru. Potenciometry lze obejít tlačítkovým Direct Switchem, který směruje signál z pětipolohového přepínače přímo na výstup.

Barvy: Firemist Silver Metallic, Ocean Turquoise Metallic, Orange Sparkle, Shell Pink. Oficiální cena: cca 1870 dolarů. Součástí dodávky je měkké polstrované pouzdro Vola Custom Series, nástroje jsou ručně vyráběny v japonských dílnách.

- Reklama -
- Advertisment -

Poslední přidané

- Advertisment -

Neuniklo vám?