- Reklama -
DomůZesilovače a boxyAparáty a boxy Magnatone z designové série Master Croc Collection

Aparáty a boxy Magnatone z designové série Master Croc Collection

- Reklama -

Společnost Magnatone uvedla na trh novou limitovanou edici zesilovačů, komb a kabinetů v luxusní úpravě Croc, která je nabízena jako volitelný design pro aparáty ze série Master Collection. Nový povrch napodobuje vzor krokodýlí či hadí kůže, a to pomocí vzorované bavlněné tkaniny. Firma uvádí, že textilie byla vyrobena exkluzivně pro Magnatone a je striktně jednorázová, takže po vyprodání kolekce nebude výrobce objednávat další metráž.

Jedním z důvodem, proč se americká butiková značka rozhodla tyto designové úpravy zařadit do speciální edice, je skutečnost, že vytvoření efektního vzoru je velmi pracné. K vytvoření se používá stříbrná základní vrstva s reliéfním černým barvivem, ale jakýkoli barevný pigment je údajně nutné zdlouhavě ručně nanášet.

Vybírat lze z odstínů Silver/Gold, Silver/Blue, Silver/Red, Silver/Purple. Kolekci Magnatone Master v současné době tvoří modely Super Fifty-Nine M-80 (EL34, 45 W) a Super Fifteen (EL84, 15 W) ve formě komba nebo zesilovače, který je možno doplnit odpovídajícím typem kabinetu. Ceny standardních verzí startují na cca 2460 dolarech za hlavu Super Fifteen.

- Reklama -
- Advertisment -

Poslední přidané

- Advertisment -

Neuniklo vám?