- Reklama -
DomůOstatní„Third Eye“: luxusní nástrojové popruhy od Get'm Get'm

„Third Eye“: luxusní nástrojové popruhy od Get’m Get’m

- Reklama -

Losangeleská designová značka Get’m Get’m, Inc. uvedla na trh limitovanou edici kytarového a basového popruhu „Third Eye“, inspirovanou hudební legendou Princem a jeho eklektickým stylem. Pás z kvalitního nylonu je zdoben malovanou látkou s 3D holografickými třpytivými detaily ve stříbrné a starozlaté barvě, pro koncovky byla použita prémiová hovězí kůže latigo, která je ceněna pro svou pevnost, pružnost, trvanlivost a schopnost odolávat vlhkosti. Latigo navíc časem získává krásnou patinu a častým používáním příjemně změkne.

Popruhy dostaly odolnou sponu ze svařovaného kovu v niklové úpravě, standardní rozměry nabízejí šířku 2 palců (5 cm) a délku až 65 palců (165 cm). Speciální ručně vyráběná série čítá pouhých 60 kusů, cena se pohybuje okolo 250 dolarů.

Před svou předčasnou smrtí v roce 2016 používal Prince po dobu téměř sedmnácti let mnoho typů kytarových pásů firmy Get’m Get’m, Inc., z nichž nejznámější jsou modely DarkLeopard a Faux Fur. V modelu Indochine je vyfocen také na obálce časopisu Guitar Player a popruhy z produkce Get’m Get’m se objevily i v jeho knize Paisley ParkHall of Fame.

- Reklama -
- Advertisment -

Poslední přidané

- Advertisment -

Neuniklo vám?