- Reklama -
DomůOstatníProfesionální ozvučovací systémy L-Acoustics L2 a L2D

Profesionální ozvučovací systémy L-Acoustics L2 a L2D

- Reklama -

Řada L-Acoustics L-Series představuje přelomový koncept v oblasti koncertního zvuku, který vznikl díky završení 30 let intenzivního výzkumu a vývoje v oblasti softwarového modelingu, reproduktorové techniky a elektroniky. Když jsme analyzovali stovky projektů využívajících lineární zdrojová pole napříč všemi žánry a místy konání, uvědomili jsme si, že většina geometrií publika a tvarů polí má podobný trend. To nás přivedlo k poznání, že pevný prvek s předem definovanými progresivními úhly zajistí neuvěřitelné zvýšení kvality, výkonu a životnosti,“ říká Germain Simon, ředitel produktového managementu společnosti L-Acoustics.

Systémy L-Series se skládají ze dvou prvků (L2 – horní segment a L2D – spodní segment), které jsou navrženy tak, aby mohly pracovat společně nebo samostatně. Jeden prvek L2 nebo L2D poskytuje stejný obrys jako čtyři prvky K2 v klastru, který je o 46 procent menší a o 40 procent lehčí.

Mezi zvukové výhody edice L patří nejlepší úroveň SPL v dané velikostní kategorii, bezkonkurenční konzistence v prostoru pro posluchače a vylepšený útlum mimo ozvučovaný prostor. Kromě toho přináší série L výrazný nadstandard díky menší a lehčí základně, která zmenšuje prostor v nákladním automobilu a vyžaduje méně komponentů, čímž se snižuje počet kroků nutných pro nakládání a vykládání.

Hustota výkonu nové řady L je bezprecedentní. Každý komponent obsahuje osm třípalcových výškových reproduktorů a stejný počet desetipalcových nízkofrekvenčních měničů, které doplňují čtyři boční měniče o průměru 12 palců s předními a zadními akustickými výstupy, zajišťujícími účinné a přesné širokopásmové pokrytí s možností volby kardioidního nebo superkardioidního vzorce.

K masivní projekci systému přispívá i nový koncový zesilovač LA7.16 s 16 kanály a řídicí jednotkou uloženou v touringovém boxu LA-RAK III, který v 9U racku nabízí 48 kanálů s výkonem více než 60 000 W. Spolu s řadou L-Series uvádí společnost L-Acoustics na trh také nový systém Clamp1000, který může nést až čtyři jednotky L2/L2D. Lze jej také použít s variantami Kara II, K3 nebo K2, přičemž podporuje až 16 jednotek K2. Pomocí Clamp1000 lze otáčet systémem ze země, což výrazně šetří čas potřebný k nastavení.

- Reklama -
- Advertisment -

Poslední přidané

- Advertisment -

Neuniklo vám?