- Reklama -
DomůKytaryLimitovaná edice Manson MA EVO Red Santa

Limitovaná edice Manson MA EVO Red Santa

- Reklama -

Společnost Manson Guitar Works postavila před časem signovanou edici pro kytaristu kapely Muse Matta Bellamyho, který v červnu 2019 tuto britskou firmu odkoupil a oznámil, že do budoucna plánuje rozšířit produktovou nabídku o nové modely. Důkazem je mimo jiné kolekce MA, do níž přibyla limitovaná série Manson MA EVO Red Santa, zahrnující celkem šest modelů lišících se hardwarem a použitou elektronikou.

Základ tvoří olšové tělo, šroubovaný javorový krk s profilem Soft V, ebenový hmatník s 22 jumbo pražci, mechaniky Gotoh, humbuckery Psychopaf PF-1 s rozepínatelnými cívkami, potenciometry CTS, kondenzátor Orange Drop na cloně a kill switch. K dispozici jsou provedení vybavená pevnou kobylkou hardtail, uzamykatelným vibtratem Floyd Rose Original nebo struníkem stopbar doplněným kobylkou tune-o-matic. Krkový snímač Psychopaf PF-1 může být nahrazen aktivním systémem Sustainiac Stealth Pro a nechybí ani modifikace v podobě integrovaného dotykového displeje, fungujícího jako X/Y MIDI kontroler.

Ceny nástrojů v efektním laku Metallic Holosparkle Red startují na cca 2200 dolarech. Přiložené video demonstruje příbuznou verzi Manson MB-1 vybavenou syntezátorem a efektovým procesorem Korg Kaossilator.

- Reklama -
- Advertisment -

Poslední přidané

- Advertisment -

Neuniklo vám?