- Reklama -
DomůStudioAmpknob BDH Bundle: tři high-gainové pluginy od Bogren Digital

Ampknob BDH Bundle: tři high-gainové pluginy od Bogren Digital

- Reklama -

Balíček tří high-gainových pluginů Ampknob BDH, navržených renomovaným metalovým producentem Jensem Bogrenem, vás zavede do zvukového teritoria zesilovačů Peavey a EVH. Verze Ampknob BDH 5169 přináší klasický sound první edice aparátu Peavey 5150 z roku 1992, který nabízí dva kanály, společné korekce a také dnes už tradiční projev, jenž pomáhal definovat zkreslený kytarový zvuk devadesátých let.

Model Ampknob BDH 66o6+ vychází z hot-roddovaného a výrazně upraveného aparátu Peavey 6505 Plus, což byla pozdější generace zesilovače 5150 z doby kolem roku 2000. Díky modifikacím, zahrnujícím kromě nezávislých EQ také inovovaný preamp s přidanou triodou ECC83/12AX7, se tato hlava hodí zejména pro podladěné kytary a energické riffy s agresivním charakterem.

Poslední variantou je Ampknob BDH III, jehož označení odkazuje na novější tříkanálové zesilovače EVH, které pro značku Eddieho Van Halena vyrábí Fender. Stejně jako hardwarová předloha nabídne i BDH III flexibilní moderní zvuk s vyrovnaným zkreslením, díky kterému se daný plugin skvěle hodí nejen pro beglajty nebo sólové party, ale i jemně nakreslené crunche nebo čisté zvuky. Kompletní set vyjde na cca 100 dolarů, jednotlivé pluginy lze zakoupit za cca 50 dolarů.

- Reklama -
- Advertisment -

Poslední přidané

- Advertisment -

Neuniklo vám?