- Reklama -
DomůZesilovače a boxyAparáty Magnatone Traditional dostaly facelift z Custom Shopu

Aparáty Magnatone Traditional dostaly facelift z Custom Shopu

- Reklama -

Značka Magnatone, jejíž portfolio je postaveno na špičkových aparátech pro kytarové fajnšmekry, zařadila do letošní nabídky nové povrchové úprav pro řadu Traditional Series. Trojice stylových tolexů v odstínech Traditional Brown, Camel, Dark Green a Spanish Moss byla inspirována zakázkovými modely z firemního Custom Shopu a nyní jsou tyto barevné úpravy k dispozici jako standardní volby dané série.

Odstín Spanish Moss je v podstatě tmavší variantou provedení Traditional Brown a představuje rekonstrukci vintage potahu Magnatone, který společnost u svých výrobků preferoval v šedesátých letech. Nová paleta je bez příplatku dostupná pro všechna komba, zesilovače i kabinety z kolekce Traditional, včetně kompaktního komba Starlite, stejně jako modelů Varsity Reverb, Panoramic Stereo či Twilighter.

„Chceme našim zákazníkům nabídnout co nejvíce možností,“ říká generální ředitel tradiční americké firmy Magnatone Rod Washburn. „Při zachování konzistence a kvality materiálů v rámci produkce naší značky, se dokonce i potahový materiál vyrábí v USA, a to podle našich standardů kvality.“

- Reklama -
- Advertisment -

Poslední přidané

- Advertisment -

Neuniklo vám?