- Reklama -
DomůKytaryZasóluj a vyhraj Fender Stratocaster

Zasóluj a vyhraj Fender Stratocaster

- Reklama -

Kytarista*ka musí umět držet kapelu pěkně pohromadě. Pokud ale zároveň umí ve správné chvíli i pořádně zasólovat, publikum se může zbláznit. Vidíš se v tom? Natoč nejpozději do 14. května třicetivteřinové video s vlastním sólem na svůj oblíbený song a vyhraj Stratocaster od Fenderu.

Soutěž je pořádána v rámci desátých narozenin hudebního magazínu Frontmana, které časopis oslaví 6. června 2023 v pražském Jazz Docku. Partnerem této akce je právě Fender. Jeden nebo jedna z vás může získat Fender Player Stratocaster PF 3TS v hodnotě cca 18 tisíc korun.

Jak můžeš vyhrát kytaru Fender?

Natoč krátké, třicetivteřinové video svého sóla a nahraj ho v době od 25. dubna do 14. května na Facebook jako veřejný příspěvek s označením magazínu Frontman a hashtagem #zasolujavyhrajfender. Pětičlenná porota složená z kytaristů Adama Krofiana a Davida Pomahače, kytaristky Nikoly Kandoussi, šefredaktora Frontmana Zdeňka Neusara a jeho zástupkyně Anny Marie Hradecké vybere deset z vás, kteří postoupí do druhého kola.

Ve druhém kole bude vybraných deset nejlepších videí se sóly na Facebooku Frontmana. Vyhraje video, které ke 2. červnu 2023 do 10:00 hodin získá největší počet lajků.

Výherce dále získá zdarma dvě vstupenky na desáté narozeniny Frontmana. Slavnostní předávání kytary od poroty za vítězné sólo totiž proběhne právě 6. června v Jazz Docku. Společně s námi si tam můžete užít vystoupení The Atavists, Anny Vaverkové nebo set Kumštu – Dua Modřanka, s nímž své hity zazpívá řada renomovaných frontmanů a frontmanek. Obecná pravidla soutěže jsou k dispozici zde.

- Reklama -
- Advertisment -

Poslední přidané

- Advertisment -

Neuniklo vám?