- Reklama -
DomůBaskytarySignovaná basa Mayones Jabba Hadrien Feraud PJ 4

Signovaná basa Mayones Jabba Hadrien Feraud PJ 4

- Reklama -

Značka Mayones navázala spolupráci s francouzským jazzovým basistou Hadrienem Feraudem (John McLaughlin, Chick Corea, Lee Ritenour, Billy Cobham, Jean-Luc Ponty, Bireli Lagrene atd.), pro kterého postavila luxusní čtyřstrunný model Jabba Hadrien Feraud PJ 4 se zvukovými vlastnostmi blízkými tradičním etalonům Fender Precision a Jazz Bass.

Základnu korpusu tvoří masiv z bahenního jasanu kombinovaný se smrkovým topem, přes ergonomický spoj je k tělu pomocí šesti vrutů připojen krk z jednoho kusu javoru, hmatník z pau ferro nese 24 pražců, ořech ze směsi Graph Tech TUSQ a akrylátové polohové značky. Pozice vyznačené na hraně hmatníku mají luminiscenční úpravu.

Dva pasivní single coily Delano PMVC 4 FE/ M2 a JMVC 4 FE doplňuje předzesilovač Mayo M-BP3 s pasivní či aktivní volbou. Struny kotví ve firemní kobylce Big Foot s válečkovými kameny a končí v odlehčených ladicích strojcích Hipshot HB6C. Nástroj bude dodáván ve dvoutónovém transparentním sunburstu a hardwarem ve zlatém chromu, nechybí luxusní gigbag a popruhové zámky Schaller..

- Reklama -
- Advertisment -

Poslední přidané

- Advertisment -

Neuniklo vám?