- Reklama -
DomůKytarySeymour Duncan Josh Smith Flat V: snímače pro Telecaster

Seymour Duncan Josh Smith Flat V: snímače pro Telecaster

- Reklama -

Snímačový set Josh Smith Tele Flat V, navržený Custom Shopem značky Seymour Duncan pro žánrově široce rozkročeného hráče, jsou určeny pro příznivce kytar typu Telecaster, kterým tato single-coilová sada může dodat zvýšenou dynamickou odezvu, objemný tón a ještě větší dávku typického twangu. Kobylková varianta s odporem 7.4 kOhm nabízí nepříliš často používaný magnet Alnico 3, zajišťující společně se speciálním vinutím cívky expresivní projev s detailním podání zvuku jednotlivých strun a minimální komprimací.

Krkový model, jehož cívka je uložena v kovovém chromovaném krytu, disponuje kombinací magnetů Alnico 2 a Alnico 4 a odporem 8.4 kOhm. Snímač je pečlivě kalibrován s důrazem na interakci s kobylkovým singlem. Obě verze dostaly klasickou vintage kabeláž s bavlněným opletem. Oficiální ceny: jednotlivé snímače cca 160 dolarů, set cca 300 dolarů.

„Na vývoji těchto snímačů jsem pracoval opravdu tvrdě, stejně jako všichni v Seymour Duncan,“ podotýká Smith. „Je skvělé, že si muzikanti mohou dané modely pořídit i samostatně a vyzkoušet je, protože si opravdu myslím, že jsou to prostě neuvěřitelné single-coily pro kytary ve stylu Telecasteru.“

- Reklama -
- Advertisment -

Poslední přidané

- Advertisment -

Neuniklo vám?