- Reklama -
DomůStudioMonitory Kali Audio IN-8 2nd Wave

Monitory Kali Audio IN-8 2nd Wave

- Reklama -

Před časem představila agilní americká značka Kali Audio studiové monitory IN-5, u nichž byla použita nejnovější firemní technologie. Identický soubor modifikací dostala také druhá generace třípásmových nearfieldů IN-8 2nd Wave, která sice s předchozí „osmičkovou“ sérií sdílí konstrukci i design, ale zmíněný paket úprav se postaral o výrazné vylepšení zvukových parametrů této edice.

Koncová Class D tri-amp sekce o výkonu 140 W (60/40/40 W) prošla úpravou, jejímž výsledkem je snížení šumu o úctyhodných 12 dB, papírové membrány měničů jsou z tenčího materiálu, což přináší konzistentnější a detailnější projev a výrobce navíc přidal do DSP jednotky jeden preset pro optimalizaci zvuku při horizontálním usazení boxů.

Důležitou změnou je také navýšení maximálního limitu SPL na hodnotu 117 dB a razantní pokles zkreslení signálu, pohybující pod hranicí 0.3 % (nad 400 Hz), což oproti předchozí verzi IN-8 představuje zlepšení o téměř 75 %. Vedle technických specifikací potěší také cena inovované řady IN-8 2nd Wave, kterou kalifornská značka nastavila na stejnou částku jako u staršího provedení. Na evropském trhu se oficiální cena pohybuje okolo 400 eur za kus.

- Reklama -
- Advertisment -

Poslední přidané

- Advertisment -

Neuniklo vám?