- Reklama -
DomůEfektyMayFly Goddess Dual Chorus

MayFly Goddess Dual Chorus

- Reklama -

Chorus Goddess je osazen dvojicí modulačních obvodů využívajících NOS čipy Panasonic BBD (bucket brigade delay). Sekce A je určena pro pomalejší zvuky s hrdelním témbrem, zatímco strana B poskytuje rychlejší a vířivější modulaci. Každý samozřejmě disponuje vlastním footswitchem, nezávislým ovládáním rychlosti a hloubky (Speed / Depth) vlny a dvěma LED diodami blikajícími v návaznosti na zvolenou rychlost pulsace. Potenciometrem Blend lze plynule určit poměr čistého a efektovaného signálu.

Pedál je stoprocentně analogový, což potvrzuje i designer Trevor May: „Staré BBD čipy Panasonic je dnes velmi obtížné sehnat, takže jsem měl poměrně velkou motivaci vytvořit snadnější digitální řešení. Ale nakonec jsem po mnoha prototypech dospěl k závěru, že analog je pro chorus tou správnou cestou. Nic se nevyrovná zvuku analogového chorusu ze staré školy.“

Efekt s grafikou od výtvarnice Sabine Elliott je vyráběn v kanadské centrále značky, napájení obstarává 9V DC adapter bez možnosti použití baterie, integrován je stereofonní TRS výstup a kvalitní footswitche s funkcí Fail Safe jsou pomocí relé zapojeny v režimu full true bypass. Cenovka duální chorusu Goddess s proudovým odběrem cca 65 mA se pohybuje okolo hranice 195 dolarů.

- Reklama -
- Advertisment -

Poslední přidané

- Advertisment -

Neuniklo vám?