- Reklama -
DomůKytaryJaponské Fendery ze sérií Hybrid II a Traditional

Japonské Fendery ze sérií Hybrid II a Traditional

- Reklama -

Japonská pobočka Fenderu uvedla na trh trojici kytar z limitované edice, zahrnující modely Hybrid II Stratocaster, Hybrid II Telecaster Thinline a Traditional Jazzmaster. První jmenovaná verze má olšové tělo stříkané lakem Graffiti Yellow zdobeným bílými závodními pruhy, javorový krk, palisandrový hmatník a snímačovou konfiguraci HSS tvořenou kobylkovým humbuckerem Modern Modified a dvěma single coily Fender Hybrid II Custom Voiced. Na hlavici najdeme firemní vintage mechaniky a struny kotví ve dvoupivotovém vibratu s ocelovými kameny.

Fender Japan Hybrid II Telecaster Thinline ve zlatém provedení čelní plochy olšového korpusu s tmavými lemovkami hran a tradičním F-výřezem disponuje krkem a hmatníkem z javoru, 22 středně silnými pražci, černým pickguardem a dvojicí jednocívkových zakázkových snímačů Fender Hybrid II Telecaster, které jsou určeny výhradně pro tuto sérii. Klasické ovládání sestává z hlasitosti, tónové clony a třípolohového switche.

Fender Japan Traditional Jazzmaster v povrchové úpravě Sonic Blue dostal lipový korpus, palisandrový hmatník o radiusu 9.5 palců, 21 pražců, kostěný ořech široký 42 mm, javorový krk s U-profilem a typický hardware tvořený vintage vibratem, pevnou kobylkou a strojky ve stylu Kluson. Zvuk přenáší dva singly Fender VSSC Jazzmaster navázané na centrální hlasitost, clonu, hlavní třípolohý přepínač, posuvný spínač okruhů Lead / Rhythm a dva kolečkové potenciometry pro nastavení závislé na zvoleném modu.

- Reklama -
- Advertisment -

Poslední přidané

- Advertisment -

Neuniklo vám?