- Reklama -
DomůKytaryDunable Minotaur: butikový nástroj s volitelnými specifikacemi

Dunable Minotaur: butikový nástroj s volitelnými specifikacemi

- Reklama -

U svého rustikálně vyhlížejícího modelu Minotaur se firma Dunable Guitars rozhodla částečně využít DNA starší verze Moonflower, jejíž výroba byla ukončena před šesti lety. Měkké a pečlivě navržené kontury Minotuaru, jednoduché a efektivní rozložení ovládacích prvků společně s fenderovskou menzurou dlouhou 25.5 palců dělají z tohoto modelu nástroj splňující kritéria herního komfortu i kvalitního zvuku podpořeného výběrovými materiály a špičkovou elektronikou.

Zvolit lze provedení Tobacco Burst nebo Matte Black s mahagonovou konstrukcí a ebenovým hmatníkem, variantu z černé limby kombinovanou z hmatníkem ze směsi richlite či model s tělem z bahenního jasanu. Za příplatek je nabízen javorový top se standardní, plamínkovou nebo obláčkovou kresbou a firma je schopna dodat také krk z tohoto dřeva. Zvolit je možno několik typů snímačů ovládaných třípolohovým switchem, společnou hlasitostí a tónovou clonou s push/pull rozepínáním cívek.

V případě hardwaru výrobce nabídne pevnou kobylku tune-o-matic, dva typy struníku stopbar či vibrato Bigsby, ladění zajistí strojky Grover Rotomaci nebo uzamykatelné mechaniky Hipshot. Zákazník si může vybrat i polyuretanový nebo nitrocelulózový lak. U hmatníku je standardem radius 12 palců a 22 niklových jumbo pražců. Ceny startují na cca 2650 dolarech.

- Reklama -
- Advertisment -

Poslední přidané

- Advertisment -

Neuniklo vám?