- Reklama -
DomůKytaryDjentová edice Harley Benton MultiScale

Djentová edice Harley Benton MultiScale

- Reklama -

Harley Benton chrlí v poslední době jednu novou sérii kytar za druhou a nutno přiznat, že v dané finanční kategorii se jedná ve většině případů o nástroje s výborným poměrem cena/výkon. Tyto atributy splňuje také nová kolekce MultiScale zastoupená sedmi a osmistrunnými modely s proměnlivou menzurou 25.5 až 27 palců a na to navazujícími kompenzovanými pražci.

Kytary, mířící hlavně na hráče razantnějších stylů, kde se nejvíce uplatní různá podladění, mají lipový korpus potažený javorovým topem a přes ergonomický spoj se čtveřicí vrutů je k tělu připevněn krk s profilem Modern-C, lepený ze tří kusů javoru prokládaných dvěma pláty dřeva nato. Do hmatníku z jatoby je vsazeno 24 pražců medium jumbo.

Elektroniku tvoří dva šikmo posazené humbuckery Roswell PFH7 s feritovými magnety, hlasitost, clona a třípolohový switch. Monorail kobylku doplňují uzamykatelné strojky WSC a dostupné jsou laky Black Satin Burst, Trans Red nebo Emerald Burst. Video demonstruje příbuznou osmistrunnou verzi FanFret 8 QBB.

- Reklama -
- Advertisment -

Poslední přidané

- Advertisment -

Neuniklo vám?