- Reklama -
DomůStudioBehringer WING: digitální pult s technologiemi Midas a Klark Teknik

Behringer WING: digitální pult s technologiemi Midas a Klark Teknik

- Reklama -

Společnost Behringer, která staví na finančně dostupných produktech, jenž jsou nezřídka kopiemi výrobků tradičních značek, rozšířila nabídku o velkoryse pojatý 48kanálový mixážní pult WING, představující v portfoliu firmy novou vlajkovou loď dané kategorie.

Novinka disponuje 8 multi-předzesilovači a výstupními obvody Midas PRO, 24 motorizovanými fadery o délce 10 mm, 3 porty (144 x in/out) AES50 s technologií Kark Teknik SuperMAC, audio rozhraním 48 x 48 USB 2.0 (HUI, Mackie Control), 16 efektovými true-stereo procesory, z nichž polovina obsluhuje emulace jednotek Lexicon, TC Electronic, Quantex a EMT, 5 variabilními plug-in pozicemi pro všech 40 stereo kanálů, čtyřpásmovým parametrickým ekvalizerem, monitoringovým rozhraním StageCONNECT (32 kanálů) atd.

Pult se sloty pro dvojici SD karet (64kanálový záznam) je vybaven také kapacitním dotykovým displejem a nechybí nastavitelná opěrka zápěstí. Oficiální cena Behringeru WING, navrženého v německé centrále, by se měla pohybovat okolo 3 000 eur.

https://www.youtube.com/watch?v=FeEzW3X85-E

- Reklama -
- Advertisment -

Poslední přidané

- Advertisment -

Neuniklo vám?