- Reklama -
DomůKytarySuperstraty EVH 5150 Series Standard a Deluxe 2021

Superstraty EVH 5150 Series Standard a Deluxe 2021

- Reklama -

Dva roky po uvedení kytarové série 5150 Standard a Deluxe vycházející z řady Striped se značka EVH rozhodla k této kolekci vrátit modifikovanými nástroji s upravenou elektronikou a novými povrchovými úpravami. EVH 5150 Standard 2021 disponuje lipovým tělem, Deluxe přidává top z exoticky vyhlížejícího topolu, šroubované javorové krky jsou kombinovány s ebenovým či javorovým hmatníkem opatřeným proměnlivým radiusem 12 až 16 palců a 22 jumbo pražci.

Přímo do korpusu jsou uchycena dva humbuckery EVH Wolfgang s magnety Alnico 2, ovládání tvoří třípolohový páčkový přepínač, potenciometry společné hlasitosti a tónové clony od renomovaného výrobce(volume 500 kOhm + treble bleed, tone 250 kOhm) a nově bylo instalováno tlačítko killswitch. Struny kotví v licencovaném uzamykatelném vibratu Floyd Rose doplněném podlaďovače EVHm D-Tuna, zámky nultého pražce R3 a na hokejkové hlavici najdeme ladicí strojky Gotoh.

EVH 5150 Standard 2021 je dostupný v povrchových úpravách Ice Blue Metallic, Neon Pink a Stealth Black,
varianta Deluxe je nabízena v transparentních lacíxh Poplar Burl Aqua Burst nebo Poplar Burl Black Burst. Ceny byly nastaveny na cca 900 dolarů za verzi Standard respektive 1000 dolarů v případě modelů Deluxe.

- Reklama -
- Advertisment -

Poslední přidané

- Advertisment -

Neuniklo vám?