- Reklama -
DomůKytaryRustikální luxus v podání stratu ESP Snapper-AS

Rustikální luxus v podání stratu ESP Snapper-AS

- Reklama -

Japonská centrála firmy ESP uvádí na trh novou nástrojovou řadu Experimental, která, jak už její název napovídá, si klade za cíl experimentovat s neobvyklými materiály, přičemž využívá zásoby vysoce kvalitních dřevin ze skladů značky. Prvním zástupcem této limitované edice je superstrat ESP Snapper-AS, disponující tělem z praženého jasanu s povrchovou úpravou Driftwood Natural s použitím abrazivní úpravy Sandblasted pro zvýraznění rýh ve struktuře dřeva, které jsou následně pro dosažení kontrastu vyplněny speciální černou směsí.

Tepelnou úpravou prošel i šroubovaný javorový krk s profilem Slim U a unikátním hmatníkem z fernambuku (tvrdé brazilské dřevo pro výrobu smyčců) o radiusu 9.5″ až 12″, nesoucím 22 jumbo pražců Jescar FW55090-NS a ořech z pravé kosti široký 42 mm. Kytara s menzurou 25.5″ je vybavena uzamykatelnými ladicími mechanikami Gotoh SG360-07 MG-T a vibratem ESP Flicker-III.

Krkový a střední single coil Seymour Duncan STK-S7 doplňuje kobylkový trembucker TB-16, nechybí pětipolohový nožový přepínač, celková hlasitost, tónová clona se zabudovaným switchem volícím hodnoty kondenzátorů a malý páčkový přepínač Mix Variation, jenž rozepíná cívky snímače TB-16 a navíc ve čtvrté poloze hlavního switche kombinuje vnitřní cívku HB s oběma singly. Sběratelský kousek vyjde na cca 5000 eur.

- Reklama -
- Advertisment -

Poslední přidané

- Advertisment -

Neuniklo vám?