- Reklama -
DomůEfektyPreamp/multiefekt Harley Benton DNAfx GiT Pro

Preamp/multiefekt Harley Benton DNAfx GiT Pro

- Reklama -

Pedálový předzesilovač a multiefekt Harley Benton DNAfx GiT dostal nového nástupce v podobě verze Pro, přinášející vyšší výkon a flexibilitu. Digitální procesor s přívětivou cenovkou nabízí 51 typů virtuálních zesilovačů, 31 kabinetů, 64 efektů a připraveny jsou i sloty pro nahrání vlastních IR impulsů. Obsažené efekty sahají od zkreslení přes nejrůznější modulace, reverby, delaye, až po pitch shiftery či noise gate.

Nechybí stereofonní efektová smyčka, takže např. dozvukovou sekci lze zapojit za preamp klasického aparátu a zbytek efektů ponechat před jeho vstupem. Kromě integrovaného expression pedálu je možno využít i externí ovladač (zdířka Pedal 2) a konektor Amp Ctrl slouží k volbě kanálů zesilovače. V hliníkovém šasi jsou uchyceny čtyři footswitche, pět tlačítek, stejný počet datových ovladačů, rotační encoder Select, barevný pětipalcový displej a potenciometr celkové hlasitosti.

Vedle zmíněné smyčky a vstupů pro ovladače je zadní panel vyhrazen pro dvojici výstupů, nástrojový vstup, minijackové vstupy sluchátek a Aux In, DIN zdířka MIDI In/Out, dva linkové XLR výstupy s odpojením uzemnění, USB port, zástrčka DC adapteru 9V/1A a kloubový síťový spínač. Cena se pohybuje okolo 290 eur.

- Reklama -
- Advertisment -

Poslední přidané

- Advertisment -

Neuniklo vám?