- Reklama -
DomůZesilovače a boxyPodlahový zesilovač Victory V4 Kraken

Podlahový zesilovač Victory V4 Kraken

- Reklama -

Po předzesilovací verzi V4 s obvody inspirovanými preampem aparátů VX Kraken nabízí britský výrobce Victory Amplification kompletní podlahový zesilovač V4 Kraken Guitar Amp, vybavený dvoukanálovým elektronkovým předzesilovačem a koncovou Class D jednotkou o výkonu 180 W, díky níž se podařilo vměstnat elektroniku do hliníkového šasi s rozměry 258 x 174 x 105 mm a snížit hmotnost na pouhých 1.7 kg.

Preamp postavený na čtveřici méně známých lamp (1 x EC900, 3 x CV4014) disponuje třípásmovými korekcemi, každá větev, volitelná footswitchem, má vlastní gain i master, integrován je digitální reverb a rotační přepínač pro výběr z šesti kabinetových presetů, na nichž Victory spolupracovala se značkou Two notes, která dodala i vlastní aplikaci.

Kromě vestavěného footswitche je možno použít externí spínač se stereo kabelem (kanály + reverb), připraven je send a return ef. smyčky, vypínání ventilátoru, jackový symetrický linkový výstup, USB port, XLR Cab Sim Out a hlavní repro konektor pro boxy s minimální impedancí 4 ohmy. Victory V4 Kraken je samozřejmě napájen přímo ze sítě a vývojáři nezapomněli ani na praktický barelový výstup 9 V 500 mA, takže v případě zařazení standardních efektů není třeba další napaječ. Cena byla nastavena na cca 900 eur.

- Reklama -
- Advertisment -

Poslední přidané

- Advertisment -

Neuniklo vám?