- Reklama -
DomůEfektyNávrat boostu Luxury Drive od Mythos Pedals

Návrat boostu Luxury Drive od Mythos Pedals

- Reklama -

Konstruktér Tim Jauernig se po mnoha dotazech fanoušků rozhodl vrátit k produkci jednoduchého, ale zvukově precizního clen boost pedálu Luxury Drive, jenž se kromě transparentního projevu vyznačuje také nízkým šumem a lze jej použít jak k nakopnutí vstupu kytarového zesilovače, tak i k navýšení saturace různých overdrivů, distortionů apod.

Jediný ovladač Level určuje míru gainu obvodu postaveném na jednom tranzistoru. Při nastavení na nízkou úroveň získá výsledný tón příjemnou artikulaci a jiskru společně s decentním posílením odezvy nízkých frekvencí, zatímco při otočení potenciometru do extrémnějších hodnot (maximum cca 14 dB) dostane signál masivnější objem, a to bez nežádoucího zahlcení zvuku.

Použity byly výběrové součástky i komponenty, šasi Hammond 125B má konektory umístěny na čelní straně, čímž šetří místo v pedalboardu, nášlapný footswitch je samozřejmě zapojen v režimu true bypass. Oficiální cena modelu Luxury Drive se v případě americké části trhu pohybuje pod hranicí 140 dolarů.

- Reklama -
- Advertisment -

Poslední přidané

- Advertisment -

Neuniklo vám?