- Reklama -
DomůKytaryMooer GTRS S900 W Intelligent Guitar

Mooer GTRS S900 W Intelligent Guitar

- Reklama -

Společnost Mooer letos přepracovala svůj model inteligentní kytary GTRS S900 vycházející ze Stratocasteru. Design pro rok 2023 přidává možnost butikové estetiky s novými povrchovými úpravami a zlatým hardwarem, spolu s hlavní funkcí integrované technologie GTRS DSP, která díky integrovanému UHF vysílači umožňuje hráčům bezdrátově přenášet signál do aplikace GTRS. Ta je schopna vytvářet, upravovat a ovládat presety z nabídky, zahrnující 11 kytarových profilů, 126 efektů a 80sekundový looper. Software má také ladičku, metronom a bicí automat.

Nástroj využívá kombinaci snímačů HSS, sestávajících z dvojice firemních single-coilů SC-1 N/M s magnety Alnico V a kobylkového humbuckeru HM-1B. Ovládání zahrnuje pětipolohový switch, potenciometry hlasitosti plus tónové clony, a samozřejmě nechybí ani pro danou edici charakteristický „Super-Knob“ pro výběr ze čtyř programovatelných presetů. Lipové tělo doplňuje krk z praženého javoru s C-profilem a palisandrový hmatník nesoucí 22 jumbo pražců a kostěný ořech.

Vestavěný systém napájí Li-Ion baterie GLB-P1 dobíjitelná přes port USB-C, jenž slouží zároveň pro přímé nahrávání. Najdeme zde i modul Bluetooth 5.0, aplikaci je možno ovládat také volitelným footswitchem GWF4 Wireless a standardní jackový výstup poslouží i pro připojení sluchátek. Barvy: Pearl Black, Pearl White, Racing Green, Plum Purple s černým nebo hliníkovým pickguardem. Cena: cca 800 eur včetně polstrovaného gig bagu, servisních klíčů a kabelu USB-C.

- Reklama -
- Advertisment -

Poslední přidané

- Advertisment -

Neuniklo vám?