- Reklama -
DomůKytaryKramer SM-1 Figured s javorovým topem a kvalitními komponenty

Kramer SM-1 Figured s javorovým topem a kvalitními komponenty

- Reklama -

Do prémiové série Original zařadil Kramer superstrat s označením SM-1 Figured, jehož základem je průchozí krk se subtilním profilem K-Speed SlimTaper C, kombinovaný s korpusovými křídly z mahagonu a javorovým topem s plamínkovou kresbou v kvalitě AAA. Ebenový hmatník o radiusu 12. palců nese 24 jumbo pražců, lemovky hran a poziční značky typické pro kytary Kramer z vyšších edicí, doplněné logem značky na oktávové poloze.

Do tradiční hokejkové hlavice jsou vsazeny firemní strojky v černém chromu a stejnou úpravu dostalo i uzamykatelné dvouzvratné vibrato Floyd Rose 1000 se zámky nultého pražce (R2). Snímačová konfigurace sestává z kobylkového humbuckeru Seymour Duncan SH4 JB a dvojice minihumbuckerů SD Cool Rails s kolejnicovými pólovými nástavci. Ovládání sestává z pětipolohového přepínače, společné hlasitosti, tónové clony a páčkového mini switche rozepínajícího cívky kobylkového snímače.

Edice SM-1 Figured, vyráběná v indonéské pobočce, je nabízena v transparentních povrchových úpravách Caribbean Blue Perimeter, Royal Purple Perimeter nebo Black Denim Perimeter, cena včetně servisních klíčů byla nastavena okolo hranice 1200 dolarů. Přikoupit lze i obdélníkové pevné pouzdro Kramer 940-KRSTCS s trojicí sponových zámků, určené pro kytary typu Striker, Pacer, SM-1 a The 84.

- Reklama -
- Advertisment -

Poslední přidané

- Advertisment -

Neuniklo vám?