- Reklama -
DomůEfektyKompresor/EQ/Boost Hamstead Soundworks Zenith

Kompresor/EQ/Boost Hamstead Soundworks Zenith

- Reklama -

Britský výrobce efektů Hamstead Soundworks uvedl na trh flexibilní pedál Zenith, nabízející v jednom balení funkce studiového VCA kompresoru, ekvalizeru a clean boosteru. Krabička s digitálním ovládáním, ale striktně analogovou signálovou cestou, je osazena systémem „Secret Switching“ využívajícím footswitch GigRig OptoKick s tichým chodem a pěti přepínacími mody Standard, Comp, EQ, Flip/Flop a Cycle, umožňujících současné zapnutí/vypnutí obou sekcí, jejich pevnou aktivaci, plynulé přepínání mezi Comp/EQ, paralelní režim apod.

Komprimace s rychlým atakem disponuje potenciometrem úrovně a Blendem pro mix čistého / efektovaného signálu a celková hlasitost poskytuje zdvih až +20 dB, takže kromě klasického boostu může Zenith fungovat také jako jump pedál zapojený v ef. smyčce aparátu. Ekvalizace sestává z aktivních třípásmový korekcí (+-15 dB) se semi-parametrickými středy, jejichž frekvence jsou volitelné páčkovým spínačem (500 Hz, 800 Hz, 1.2 kHz) a stejně je řešen i parametr Q ovilvňující šířku pásma.

Kompresor/EQ/Boost Hamstead Soundworks Zenith o rozměrech 70 x 130 x 65 mm a váze 575 g lze napájet DC adaptery 9V – 280 mA, 12V – 200 mA nebo 18V – 160 mA. Evropská cena byla nastavena na cca 320 eur.

- Reklama -
- Advertisment -

Poslední přidané

- Advertisment -

Neuniklo vám?