- Reklama -
DomůOstatníKiller SoundCloudu je tady ať žije Audiomack.com

Killer SoundCloudu je tady ať žije Audiomack.com

- Reklama -

Audiomack je bezplatná, neomezená platforma pro sdílení a objevování hudby jak pro umělce, pro ty co rádi objevují různé žánry a pro fanoušky. Nehledejte tam žádné prémiové účty Audiomack je zcela zdarma.

Už vás nebaví platit za neomezené nahrávání hudby? Ať už máte 1 skladbu nebo 1 000, Audiomack vám umožní hostovat vše zdarma. Žádné prémiové účty nikdy!

To se píše na stránkách audiomack.com, v dnešní době kdy každý chce holit jak může je až toto tvrzení neuvěřitelné. Dlouhou dobu jsem používal SoundCloud. Jeho používání se stalo obtížnější a složitější a neustále připomínání že jsem překročil minutový limit už mi začalo vadit.

Hledal jsem a našel Audiomack, který nejenom že o něco lépe vypadá jak web tak i jeho player, ale dostal mě neomezeným uploadem písniček.

Audiomack ma i skvělé statistiky, velmi dobře přizpůsobitelný přehrávač pro vložení, který lze umístit na jakýkoli blog, platformu nebo web třetí strany. Prostě vyzkoušejte a uvidíte že budete nadšeni.

Kdyby někdo nevěděl co je SoundCloud

SoundCloud je internetová stránka pro online distribuci hudby. Je často využívána méně známými interprety ke sdílení jejich tvorby. V současné době se k němu však na úkor mySpace obrací i známí interpreti. Například Sonic Youth využila odkazy na SoundCloud z Twitteru ke streamování jejich posledního alba.)

- Reklama -
- Advertisment -

Poslední přidané

- Advertisment -

Neuniklo vám?