- Reklama -
DomůKytaryFender Parallel Universe II Uptown Strat

Fender Parallel Universe II Uptown Strat

- Reklama -

Fender uvedl na trh další model ze série Parallel Universe II , zahrnující z pohledu značky netradičně koncipované nástroje. Verze Uptown Strat představuje hybridní nástroj kombinující konstrukci Stratocasteru s materiály, elektronikou a ovládáním ve stylu kytar Gibson. Korpus s ostřejšími hranami je vyroben z jednoho kusu mahagonu, jenž byl použit také na stavbu šroubovaného krku s profilem 60s “C“, připevněným přes ergonomicky tvarovaný spoj.

Palisandrový hmatník o radiusu 9.5 palců nese 22 pražců medium jumbo, obdélníkové polohové značky a lemovku hran. Uptown Strat s gibsonovskou menzurou 24.75 palců využívá dvojice humbuckerů DoubleTap inspirovaných snímači Gibson PAF ovládaných třípolohovým přepínačem, samostatnými hlasitostmi a clonami. Hardware tvoří dvoupivotové vibrato a firemní ladicí strojky ClassicGear.

Oficiální evropská cena Fenderu Parallel Universe II Uptown Strat v transparentním laku Static White byla nastavena na cca 2250 eur včetně pevného pouzdra Surf Green Parallel Universe, certifikace, podložky pod přepínač v barvě Aged White s nápisy “Uptown/Downtown” atd.

- Reklama -
- Advertisment -

Poslední přidané

- Advertisment -

Neuniklo vám?