- Reklama -
DomůKytarySuperstraty Harley Benton Fusion-III Run#3

Superstraty Harley Benton Fusion-III Run#3

- Reklama -

Série superstratů Harley Benton řady Fusion byla rozšířena o šest verzí Fusion-III Run#3 se snímačovými konfiguracemi HSS a HH. Všechna provedení mají tělo ze dřeva nyatoh, krk a hmatník z tvrdého kanadského „pečeného“ javoru s 24 středně silnými pražci medium jumbo z nerezové oceli a 42 mm ořechem Graph Tech TUSQ. Čtyři modely Fusion-III HSS jsou osazeny vibratem Wilkinson WVS 50IIK a stupňovitými uzamykatelnými ladicími mechanikami.

Elektronika sestává z kobylkového humbuckeru Roswell HAF-B s magnety Alnico-5 a středního plus krkového single coilu Roswell S74-M a S74-N Alnico-5, které jsou ovládány pětipolohovým switchem, společnou hlasitostí a clonou vybavenou push/pull rozepínáním cívek kobylkového snímače. Dvě varianty HH se odlišují hardtail kobylkou WSC ve stylu Hipshot a dvojicí humbuckerů Roswell LAF Alnico.

Dostupné jsou v závislosti na konkrétním typu kytary následující barevné odstíny. Dark Pink Gloss, Ice Blue Gloss, Shell Pink Satin, Daphne Blue Satin a Sparkle Pink Gloss. Jednotlivé modely z nástrojové edice Harley Benton Fusion-III Run#3 jsou na evropském trhu dostupné za shodnou cenu pohybující se těsně pod hranicí 400 eur.

- Reklama -
- Advertisment -

Poslední přidané

- Advertisment -

Neuniklo vám?