- Reklama -
DomůKytarySedmistrunka Balaguer Diablo Baritone 7

Sedmistrunka Balaguer Diablo Baritone 7

- Reklama -

Po modelech Aether a Typhon přidala značka Balaguer do sdvé nabídky další shreddingovou pilu – sedmistrunnou kytaru Diablo Baritone s prodlouženou menzurou o délkce 27 palců. Tělo z bahenní jasanu je podle slov výrobce tvarováno tak, aby zvolené úhly snižovaly únavu rukou a paží, pro stavbu šroubovaného krku byl zvolen osvědčený javor, jenž prošel tepelnou úpravou a ebenový hmatník je kromě 24 jumbo pražců a ořechu GraphTech osazen perleťovými offsetovými značkami a modrými luminiscenčními body zasazenými do hmatníkové hrany.

Zvuk je přenášen dvojicí firemních humbuckerů Hypernova se silným výstupem a keramickými magnety, ovládání sestává z třípolohového switche, společné hlasitosti a tónové clony se zabudovaným push/pull rozepínáním cívek obou snímačů. Reverzně řešená hlavice nese uzamykatelné ladicí mechaniky Balaguer s převodovým poměrem 18:1 a struny kotví v hardtail kobylce Hipshot.

Diablo Baritone je k dispozici v povrchových úpravách Rustic Black, Gloss Metallic Turbo Orange nebo Gloss Metallic Cerulean Blue. Nástroj je v případě americké části trhu dostupný za cenu pohybující se těsně pod hranicí 1350 dolarů, včetně luxusního polstrovaného gig bagu. Výroba limitované edice probíhá v jihokorejské pobočce Select Series a každá kytara následně zamíří do centrály v Pennsylvánii, kde je pečlivě nastavena a zkontrolována.

- Reklama -
- Advertisment -

Poslední přidané

- Advertisment -

Neuniklo vám?