- Reklama -
DomůEfektyNapaječ Harley Benton PowerPlant ISO-3AC SAG Modular

Napaječ Harley Benton PowerPlant ISO-3AC SAG Modular

- Reklama -

Kromě energie potřebné k chodu efektů nabízí napájecí zdroj Harley Benton PowerPlant ISO-3AC SAG Modular také užitečnou funkci SAG napodobující opotřebovanou baterii, což využijí hlavně hráči, kteří svůj zkreslený zvuk staví na různých fuzzech. K dispozici jsou čtyři samostatně izolované výstupy – 2x 9 V/500 mA a 2x 18 V/500 mA s přiřazenými minipotenciometry pro plynulé nastavení „sagu“ (4 až 9V nebo 6 až 12V), zatímco pátý výstup je koncipován jako link, který lze použít pro konvenční napájení 12voltového pedálu (12 VDC, 1 A) nebo přídavné napájecí jednotky se stejnosměrným vstupem.

Všechny čtyři výstupy jsou bez šumu a brumu díky filtrování a ochraně proti zkratu. Přívod napětí je řešen přímo přes síťový kabel, takže není nutno zapojovat další adapter, vstupní okruh zvládne rozsah 100 – 240 V 50/60 Hz a distributor je možno přes druhý vidlicový „thru“ AC výstup modulárně zařadit k dalšímu napaječi. Kompaktní robustní šasi o rozměrech 130 x 88 x 35 mm a hmotnosti 400 g je vyrobeno z hliníku a nízký profil je optimalizován pro zabudování do kolejnicových boardů.

Oficiální cena napaječe Harley Benton PowerPlant ISO-3AC SAG Modular se na evropském trhu pohybuje okolo hranice 70 eur, součástí dodávky jsou i dvě síťové AC šňůry a pět DC propojek s délkou 60 cm a barelovými konektory 5.5 x 2.1 mm v rovném a pravoúhlém provedení.

- Reklama -
- Advertisment -

Poslední přidané

- Advertisment -

Neuniklo vám?