- Reklama -
DomůZesilovače a boxyMobilní kombo Adori Audio Slimtech

Mobilní kombo Adori Audio Slimtech

- Reklama -

Kompaktních kytarových komb napájených bateriemi a určených pro domácí cvičení nebo busking je na současném trhu celá řada, ovšem model Slimtech, prezentovaný firmou Adori Audio prostřednictvím kickstarterové kampaně, je přece jen do určité míry výjimečný. Kromě toho, že je aparátek osazen trojicí reproduktorů a využít jej lze pro el. i akustickou kytaru, má jeho skelet překvapivě malou hloubku. Tato konstrukce nebyla zvolena náhodou, protože výrobce ji navrhl tak, aby se kombo vešlo do měkkých nástrojových pouzder. S tím souvisí také fakt, že Adori má ke kombu dodávat i svůj vlastní kytarový gig bag se speciální kapsou vyčleněnou pro Slimtech.

Zmíněný prostor je umístěn na vnější ploše pouzdra a pěnová vycpávka částečně zabraňuje vypadnutí aparátu po otevření zipového poklopu. Tím pádem je možno při rozumném postavení vyztuženého gig bagu používat Slimtech bez nutnosti jeho vyndávání z pouzdra. Zkreslovací sekce nabízí ovladače gainu, hlasitosti a presencí, integrován je delay s parametry Echo, Feedback, Time a celkovou hlasitost obsluhuje potenciometr Master.

Koncová jednotka o výkonu 8 W při impedanci 8 Ohm je napojena na dva měniče o průměru 2 palců a centrální oválný subwoofer s délkou 3 palců, jenž zajišťuje dostatečnou projekci nízkých pásem, čímž ze zvukového hlediska vyrovnává malou hloubku šasi. Využít je možno Bluetooth 5.1, sluchátkový výstup, zdířku Aux a port USB-C. Ten zároveň slouží k dobití instalované Li-Ion baterie s kapacitou 4950 mAh, jejíž plné nabití trvá cca 3 hodiny a výdrž se pohybuje okolo 10 hodin provozu.

Použity byly titanové krytky potenciometrů, ochranná mřížka z karbonové oceli, Aux In je kompatibilní také s různými efekty a ze sluchátkového konektoru lze vyvést kabeláž do externích boxů. Kombo Adori Audio Slimtech o hmotnosti 860 g a rozměrech 16.5 x 16.5 x 3.8 cm by mělo být dostupné za cenu cca 130 dolarů, set doplněný o gig bag vyjde asi na 230 dolarů.

- Reklama -
- Advertisment -

Poslední přidané

- Advertisment -

Neuniklo vám?