- Reklama -
DomůEfektyMagnetické modulární pedály Modal Effects Disruption

Magnetické modulární pedály Modal Effects Disruption

- Reklama -

Se zajímavým nápadem přišla společnost Modal Effects, která prostřednictvím kickstarterové kampaně nabízí efektový systém Disruption, jehož jednotlivé moduly lze vzájemně spojovat pomocí magnetů na dokovací stanici, která pojme až tři efekty a je osazena dvojicí footswitchů, z nichž hlavní je zapojen v režimu true bypass a druhý slouží k aktivaci kanálů. Uprostřed základny najdeme i potenciometr pro celkovou hlasitost, a na zadní straně šasi se nachází vstup / výstup a konektor 9V adapteru.

Magnetické úchyty zároveň zastávají funkci propojek mezi jednotlivými moduly, takže výměna efektů je skutečně otázkou pár sekund. Analogová koncepce umožňuje kombinovat následující typy efektů: Fuzz, Distortion, Overdrive, Boost, Low-Pass Tone nebo Mid-Scoop Tone a umísťovat je v libovolném pořadí. Každý modul má pouze jeden ovladač s výjimkou fuzzu, jenž disponuje také páčkovým spínačem volícím clipping postavený na křemíkových, germaniových či LED diodách.

Startovací paket s cenou 319 dolarů obsahuje hlavní jednotku a tři moduly, a za 479 dolarů můžete získat tzv. Experimenter Pack, sestávající ze stanice a všech šesti modulů. Pokud vše půjde podle plánu, tak první jednotky by se měly začít distribuovat v průběhu srpna.

- Reklama -
- Advertisment -

Poslední přidané

- Advertisment -

Neuniklo vám?