- Reklama -
DomůEfektyDvoukanálový pedál NUX Ace of Tone Dual Overdrive

Dvoukanálový pedál NUX Ace of Tone Dual Overdrive

- Reklama -

Společnost Nux doplnila efektovou řadu Verdugo duálním overdrivem Ace of Tone, osazeným obvody firemních pedálů Tubeman MKII a Morning Star. Levá sekceTubeman s režimem FAT pro zvýšení objemu tónu a výraznosti nízkých pásem nabízí větší čistotu a gain než klasický Tubescreamer. Zmíněná funkce FAT se aktivuje pouhým podržením nožního spínače a k dispozici jsou potenciometry Level, Drive, Tone

Identické ovladače dostala i jednotka Morning Star, vycházející z legendárního Marshallu Bluesbreaker a poskytující transparentní drive s nižším gainem. Morning Star je na rozdíl od Tubemanu vybaven voicingovým modem Shine pro zvýraznění vyšších frekvencí, jenž se zapíná stejným způsobem jako režim FAT.

Pomocí páčkového přepínače lze nastavit sériové pořadí sekcí nebo je využít současně. Navíc je zde i switch BF/TB pro volbu bufferovaného či klasického true bypass režimu, a další přepínač 9V/18V zapojuje do napájecího okruhu konveror napětí pro dosažení širšího dynamického rozsahu. Prodejní cena overdrivu NUX Ace of Tone se pohybuje okolo 120 dolarů.

- Reklama -
- Advertisment -

Poslední přidané

- Advertisment -

Neuniklo vám?