- Reklama -
DomůZesilovače a boxyBasové boxy Schroeder Dann Glenn DG1000

Basové boxy Schroeder Dann Glenn DG1000

- Reklama -

Společnost Schroeder uvedla na trh basové kabinety řady DG1000, navržené podle specifikací fenomálního basisty Danna Glenna, skladatele a pedagoga známého netradičním používání harmonie a osobitým stylem, bývalého žáka inovátora elektrické baskytary a jazzového velikána Monka Montgomeryho a blízkého přítele Jaca Pastoriuse. Boxy, jejichž zvukový charakter Glenn popisuje slovy „masivní dynamika a transparentnost s obrovskou zvukovou stopou“, jsou k dispozici ve verzích s výkonem 1 000 nebo 1 200 wattů.

Obě varianty DG1000 jsou osazeny zakázkovými reproduktory B&C s neodymovými magnety – jedním desetipalcovým a jedním dvanáctipalcovým wooferem, doplněnými plně nastavitelnou 200wattovou titanovou hornou. Frrekvenční rozsah se pohybuje v mantinelech 35 Hz až 20 kHz a maximální hodnota SPL je dána limitem 103 dB. Hmotnost kilowattové verze činí 19 kg, výkonnější 1200 W provedení váží cca 20.5 kg, což jsou vzhledem k výkonu těchto modelů překvapivě nízká čísla.

Boxy Schroeder Dann Glenn DG1000 se v základu dodávají s čelní ozvučnicí v zelené barvě, ale k dispozici jsou i další povrchové úpravy. Oficiální ceny byly nastaveny na 935 respektive 1035 dolarů.

- Reklama -
- Advertisment -

Poslední přidané

- Advertisment -

Neuniklo vám?